Hizmet Rehberi

End olarak derneğimiz İstanbul’da olsa da üyelik portföyümüz tüm Türkiye’dir. Bu bilinçle çıkmış olduğumuz yolda üyelerimize vermiş olduğumuz hizmetler;

  1. Üyelerimiz arasında bir üyemizin üzerine karanlık çöktüğünde diğer üyelerimizin üzerine güneş gibi doğma bilinciyle yardımlaşma ve kardeşlik duygusunu pekiştirmek en önemli görev ve hizmetimizdir.
  2. Tüm üylerimiz yoğun iş temposunda güncel durumlar ve yenilikleri takip edemediği için tüm üyelerimiz adına Mesleki Güncel Bilgi Takip ve Paylaşımı yapmaktayız.
  3. Merkezimiz İstanbul’da olmasına rağmen hem İstanbul Ulaştırma Bölge Müdürlüğü hem de diğer tüm Ulaştırma Müdürlükleri ve Kamu Kuruluşları ile iletişim halinde olarak üyelerimizin sorunlarını ivedilik ve büyük hassasiyet ile doğrudan sorumlu kişilerle görüşmekteyiz.
  4. Derneğimizin yapmış olduğu anlaşma ile anlaşmalı tedarikçilerimizden ürün/hizmetleri daha uygun şartlarda alabiliriz.
  5. Derneğimiz tüketiciden gelen istek, öneri ve şikayetleri değerlendirerek daha iyi hizmet nasıl verebiliriz anlayışı içindedir.
  6. Yapmış olduğumuz ve yapacağımız kampanyalar ile üyelerimize maddi ve manevi destek vermekteyiz.
  7. Devam eden projemiz olan üye iş yerlerimiz ve müşterilerin buluştuğu web platform sayesinde yeni iş olanakları sağlanacaktır.

Burada 7 madde olarak belirtilmiş olsa da tüm gücümüzle siz değerli üyelerimizin daha iyi hizmet alması için çalışmaktayız. İşimiz hizmet, Gücümüz üyelerimiz…