Hakkımızda

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği, kısa adı ile End, ülke genelinde Evden Eve Nakliyet faaliyeti yürüten şirketlerinin üye olduğu bir sivil toplum kuruluşudur. Faaliyetlerini, dernek tüzüğü kapsamında kuruluş amacına uygun olarak, nakliye faaliyeti ile ilgili konularda kamu ve özel sektör kuruluşları ile işbirliği içerisinde sürdürmektedir.

End, T. C. Anayasası’nın öngördüğü ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak, Türkiye’de Evden Eve Nakliye hizmetlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak, sorunları çözmek amaçlı önerilerde bulunmak, çıkan ve çıkabilecek sorunları dikkate alarak araştırmalar yapmaktır.

End bu hizmetlerin standartlarının yükseltilmesine ve yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmayı, bu konuda kamuoyu oluşturmayı, üyelerinin ve temsil ettikleri kişilerin, tüketicilerin ve kamunun hak ve menfaatlerinin korunmasını amaçlamaktadır. Bu amaçta üye olmak isteyen herkesin üyeliğimize kabul ediyor ve kardeşlik kapısını açıyoruz. Üyelerimizin, meşru menfaatlerini koruyarak sektörel bilgilendirmeler yapıyoruz.